NAŠE ČINNOST

Naše činnost je směřována především na aktivní sportovce. Nicméně k dobrému či vynikajícímu sportovci jsou důležité správné pohybové základní návyky. Tyto návyky se vlivem degradace naší populace čím dál více zhoršují. Kulatá záda, velká bříška, bolestivé nohy atd. nemají dnes pouze senioři či starší rodiče. S těmito problémy se objevuje čím dál více lidí z řad naší mladší generace. Hranice produktivního věku ať už ve sportu či v životě se tedy snižuje. My jsme tu od toho, aby jsme zařídili Vaší zdravou budoucnost, zdravou vizi = FitVISION.

 

Profesionálové pro profesionály. Za profesionály pokládáme všechny, kteří ke svému tělu přistupují profesionálně na jakékoliv úrovni. Koupit si prášky na hubnutí, na získání imunity, na obnovu chrupavek či zakoupení podpůrných prostředků pro tvorbu svalstva nebo za účelem zvýšení své kondice je snadné. Je snadné podlehnout reklamním trikům a poslouchat jiné. Řídit se podle toho, jak distributoři různých výživ chtějí. Ale řídit se sám sebou je to nejtěžší. My jsme tu od toho, abychom Vám pomohli sami zauvažovat nad tím proč. Proč Vás bolí v kříži a při tom nic těžkého nezvedáte. Proč při chůzi bolí kyčelní klouby a přitom věkem na operaci kyčelních krčků nemáte nárok. Proč Vás bolí hlava, i když žádné stresy nezažíváte. A mnoho dalších pohybových vad spojených s dysbalancí, které Vám znesnadňují užívat si každodenní život.

 

Přijďte za námi se svými sny v podobě sportovních cílů, zážitků, přijďte k nám a sdělte nám své pohybové a výkonnostní problémy. Díky svým osobním a  životním zkušenostem jsme tu pro Vás jako odborníci na slovo vzatí. Prostřednictvím našeho vzdělání a nesčetnému množství provozovaných sportů jsme schopni pro Vás uskutečnit:

 

 

Všechny tyto činnosti jsme schopni poskytnout v pohybových aktivitách a sportech jako je:

 

 

Co je to Balance program?

 

LICENCE

FACECZECH
H.E.A.T. PROGRAM
Kurzy první pomoci zážitkem
Český horolezecký svaz
Sloveský horolezecký spolek JAMES
Česká asociace sport pro všechny